Jozef Pružina

Jozef Pružina

konateľ spoločností

mluvim česky

Autor projektu Solídne bývanie, človek s víziou zabezpečiť ľudom, ktorí majú o to záujem, nadpriemerný zisk v oblasti realít. V oblasti, ktorá zaznamenáva za posledné roky obrovský nárast. V oblasti, ktorá je čím ďalej, tým atraktívnejšia a vyhľadávanejšia.
Zameriavajúci sa na aktívne vyhľadávanie obchodných/investičných príležitostí a následnú prezentáciu investorom, ďalej tvorbu, realizáciu a predaj projektov.

Maklér má 4 ponuky

Miroslav Majer

Miroslav Majer

konateľ spoločnosti Solídne bývanie NR

Spoluzakladateľ spoločnosti Solídne bývanie NR a projektový manažér, zameraný na spokojnosť všetkých zúčastnených. Človek so silným zmyslom pre stratégiu a spravodlivosť. V jeho rukách ste Vy a Vaša nehnuteľnosť v bezpečí.

Maklér má 17 ponúk

Mgr. Anton Bondarchuck

Mgr. Anton Bondarchuck

manažér pre zahraničný obchod

Я говорить русскийI speak english

Maklér má 0 ponúk

Mgr. Ivka Molnárová

Mgr. Ivka Molnárová

realitný poradca, tím líder Banská Bystrica

I speak english

Najdôležitejšia vlastnosť realitného poradcu je charakter.
Cieľavedomá žena, ktorá je okrem iného aj manažérkou pre zahraničný obchod sa rozhodne môže považovať za obchodníčku, ktorá má charakter.
Je si vedomá zodpovednosti, ktorá s danou prácou prichádza a svedomite vykonáva všetky kroky smerujúce k úspešnému ukončeniu každého obchodu. V mnohých prípadoch aj po zrealizovaní obchodu jej práca nekončí a v pravidelných intervaloch sa informuje o spokojnosti klientov. Rozhodne sa jej môžete zveriť s predajom, či prenájmom svojej nehnuteľnosti, ba ešte viac. Môžete to považovať za predané/ prenajaté.

Maklér má 28 ponúk

Bc. Lucka Šudomová

Bc. Lucka Šudomová

realitný poradca, tím líder Banská Bystrica

Ich spreche deutsch

Ľudská - tak by sa dala charakterizovať obchodníčka, ktorá vždy dbá na spravodlivosť a spokojnosť všetkých zúčastnených. Pokiaľ sa stará o proces predaja, prenájmu, či kúpy vašej nehnuteľnosti práve ona, tak môžete byť v úplnom kľude. Jej profesionálny a férový prístup ocení každý klient. Stačí jej zavolať a môže Vás previesť celým procesom práve ona.

Maklér má 2 ponuky

Ivo Dvořák

Ivo Dvořák

realitný poradca Banská Bystrica

Maklér má 9 ponúk

Svitlana Slavinska

Svitlana Slavinska

realitný poradca Banská Bystrica

Я говорить русский

Maklér má 12 ponúk

Simoneta Kišoňová

Simoneta Kišoňová

realitný poradca Banská Bystrica

Maklér má 7 ponúk

Tomáš Kavoň

Tomáš Kavoň

realitný poradca Nitra - Sereď

Maklér má 27 ponúk

Tibor Farkas

Tibor Farkas

realitný poradca Dunajská Streda

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

Maklér má 13 ponúk

Ing. Matúš Hrebík

Ing. Matúš Hrebík

realitný poradca Nitra

Maklér má 11 ponúk

Peter Holba

Peter Holba

realitný poradca Bratislava - Senec

Maklér má 4 ponuky

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.